dowolna

Nieruchomości Goleniów - Oferty sprzedaży nieruchomości

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dzień pokazowy 2026-05-30

2 500 000 zł217,44 m² 11 497,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Wyjątkowy dom w Marszewie Symbioza Natury, designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł51,10 m² 9 197,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 100 zł32,30 m² 10 281,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

,dzień otwarty" Szukasz domu z potencjałem i dużą działką? Zapraszam Cię na dzień otwarty wyjątkowej nieruchomości w Glewicach! Lokalizacja: glewice 26 (tylko 6 km od Goleniowa) Data:.

Szczegóły ogłoszenia

4 073 489 zł77 279 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy "gotowca Inwestycyjnego". Teren 7,73 ha w Goleniowie (obręb Ciechno), w pełni przygotowany pod budowę osiedla 54 domów jednorodzinnych. Omijasz 2 lata procedur administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości Żdżary Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 940 zł104,92 m² 6 394,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Jedyna oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dużą witryną od południowej strony. W okolicy centrum Goleniowa i parkingiem przed budynkiem. Oferujemy nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,87 m² 8 193,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowa okazja! Słoneczne 2 pokoje w w Goleniowie na sprzedaż! Dlaczego to mieszkanie skradnie Twoje serce? Odpowiedź jest prosta! Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najchetniej zamiana na dom wyłącznie w Goleniowie - rozważę każda propozycję również blizniak, tańsze, droższe możliwa dopłata. Idealna Lokalizacja w centrum wsi Białuń 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

329 000 zł53,60 m² 6 138,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Goleniowa sprzedawanego z pełnym wyposażeniem! Lokal o powierzchni 53,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł657 m² 729,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna położona w Goleniowie przy jednej z głównych ulic miasta. Atutem działki jest jej lokalizacja. Bliskość centrum, dworzec pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł44,07 m² 9 303,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44 m2 - 2. piętro, balkon, widok na rzekę i dziedziniec Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł65,20 m² 8 266,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Goleniów,zachodniopomorskie

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty sprzedaży jest kawalerka o pow. 32 m2 w nowo wybudowanym apartamentowcu w Goleniowie (parter, I, II piętro). Mieszkanie na parterze posiada taras (dodatkowy koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł127,50 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, w zabudowie bliźniaczej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej w Goleniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł51,30 m² 9 922,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł76,12 m² 9 051,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta zarezerwowana Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | zamknięte osiedle | miejsce postojowe Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł20 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną na trasie Goleniów Nowogard. Dzialka znajduję się z przy drodze krajowej nr. 106, posiada bezpośredni zjazd z drogi. Nieruchomość o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł99,50 m² 8 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Zapraszamy Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego na os. Helenów, gm. Goleniów. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (w trakcie wykańczania), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

168 500 zł913 m² 184,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego! Działka gruntu o pow. 913 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł42,23 m² 7 577,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje w centrum Goleniowa - parter, balkon, dodatkowa przestrzeń! Na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,23 m2, położone na parterze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 322 zł30,73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł81 800 m² 3,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8,18 ha. Położona w miejscowości Krzewno sąsiadująca z miastem Goleniów. 5 km od portu lotniczego Szczecin-Goleniów. Działka świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł74 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże, przestronne 4 pokojowe mieszkanie w bloku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 74 m2. Na podaną powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 100 zł32,10 m² 9 785,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m , znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,14 m² 7 530,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! nowa cena! 359 000 pln! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - 47,14 m2 Na sprzedaż funkcjonalne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,14 m2, położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 091 m² 128,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka pod budowę domu jednorodzinnego usytuowana w kompleksie działek nieopodal ul. Goleniowskiej w Goleniowie. Dziaka o powierzchni 1091 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Goleniów,zachodniopomorskie

7 000 000 zł26 600 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Super okazja tylko 75 zł za M2 Polecamy Państwu działkę inwestycyjną w miejscowości Goleniów. Działka o powierzchni 26600 m2, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej do Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 900 m² 81,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w urokliwej miejscowości Miękowo (gmina Goleniów), zaledwie około 200 m od trasy ekspresowej S3, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do Szczecina, świnoujścia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł34,30 m² 4 927,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - idealne na start! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2 położone na parterze w spokojnej okolicy, zaledwie 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Goleniów, ul. Szczecińska (przy parku) Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,10 m² 9 965,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w standardzie premium, goleniów centrum miasta Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł56,10 m² 6 399,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56 m2, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji Goleniowa. centrum miasta powierzchnia 56 m2 atrakcyjna cena niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72,26 m² 8 580,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem parter domu dwurodzinnego z ogródkiem i garażem Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu dwurodzinnego, idealne dla osób szukających nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. A. Mickiewicza w Goleniowie o powierzchni 47 m2 w rewelacyjnej cenie 279 000 zł. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 170 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana uzbrojona, zlokalizowana na przedmieściach miasta Goleniów. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną swobodę w projektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł47,14 m² 7 318,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,14 m2, usytuowane w zadbanym bloku. Do lokalu przynależy również praktyczna piwnica, idealna do przechowywania rowerów, wózków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,50 m² 10 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

88 191 zł717 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Goleniów,zachodniopomorskie

3 151 479 zł45 000 m² 70,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną przy drodze krajowej nr 6, droga ta jest połączeniem niezbędnym do ruchu osobowo- towarowego między dwoma najważniejszymi ośrodkami miejskimi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie. Zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do.