dowolna

Mieszkania w centrum Goleniów - Oferty sprzedaży i najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Wyk,Goleniów

440 000 zł68 m² 6 480,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67.9 m2 zlokalizowane w centrum Goleniowa. Mieszkanie mieści się na 2 pietrze bloku. Na nieruchomość składają się: - 3 rozkładowe pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Goleniów

Wyk,Goleniów

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone w centrum Goleniowa o powierzchni 74 m2. Jeśli cenisz sobie: - jasne, doświetlone pomieszczenia - gotowanie W wydzielonej, przestrzennej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Centrum,Goleniów

435 000 zł52 m² 8 344,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż świetne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.13m2 zlokalizowane na 4 pietrze w ścisłym centrum Goleniowa. Na nieruchomość składają się: - 3 widne pokoje - Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 105 m 2 usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego w centrum miasta Goleniów. W pełni umeblowane. Składa się z: * 2 sypialni, * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pocztowa

Goleniów,zachodniopomorskie

850 000 zł109 m² 7 789,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż! Mieszkanie w ścisłym centrum miasta, bezczynszowe! Powierzchnia 109,12 m2: - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka, - wc, - przedpokój, - taras, - piwnica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Centrum,Goleniów

149 000 zł38 m² 3 900,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 38.20m2 zlokalizowane na partnerze nieopodal Goleniowa w miejscowości Mosty-Osiedle. Na nieruchomość składają się: - 2 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Centrum,Goleniów

2 500 zł45 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W centrum goleniowa lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem! Doskonała lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe (65 m2) złożone z dużego pokoju dziennego połączonego z otwartą wyposażoną kuchnią, z sypialni, dużej łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Goleniów,zachodniopomorskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na 2 pietrze bloku w samym sercu Goleniowa. Na nieruchomość składają się: - 2 rozkładowe pokoje - Łazienka - Oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Centrum,Goleniów

549 000 zł79 m² 6 968,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku w samym centrum Goleniowa. Na powierzchnię użytkową 78,78 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Goleniów,zachodniopomorskie

670 000 zł86 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie z antresolą w bardzo dobrej lokalizacji (blisko centrum, sklepy, tereny spacerowe, fitness club, urząd gminy, szpital/przychodnia). Mieszkanie z pierwszej ręki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szarych Szeregów

Centrum,Goleniów

639 900 zł66 m² 9 674,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zablokowana Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania wraz z dwoma miejscami parkingowymi, położonego w samym centrum Goleniowa przy ul. Szarych Szeregów uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szarych Szeregów

Centrum,Goleniów

519 000 zł59 m² 8 766,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta zablokowana Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania z przydomowym ogródkiem / tarasem, położonego w samym centrum Goleniowa przy ul. Szarych Szeregów Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Wyk,Goleniów

3 200 zł98 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne duże mieszkanie w budynku położonym na kameralnym ogrodzonym osiedlu blisko parku i centrum Goleniowa. Wygodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Goleniów

Wyk,Goleniów

3 200 zł98 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne duże mieszkanie w budynku położonym na kameralnym ogrodzonym osiedlu blisko parku i centrum Goleniowa. Wygodny i szybki dojazd do autostrady i lotniska. Przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dworcowa

Centrum,Goleniów

515 000 zł54 m² 9 466,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,4 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Goleniowa, położonego niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dworcowa

Centrum,Goleniów

515 000 zł54 m² 9 466,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w mieszkaniu 3 pokojowym lub całe mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie o powierzchni 67,24 m 2 usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Goleniów,zachodniopomorskie

325 000 zł33 m² 9 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka położona w centrum Goleniowa. Skorzystaj z wszystkich udogodnień miejskiego życia, ciesząc się bliskością sklepów, parku oraz doskonałych restauracji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł34 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Ładne mieszkanie 2 pokojowe w Goleniowie: - z dużym tarasem o powierzchni 6 m2 - powierzchnia mieszkania 33,80 m 2 - położone na II piętrze nowoczesnej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Goleniowie, idealnego dla rodziny. Jeśli cenisz sobie bliskość centrum, przedszkola i szkoły, to ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Goleniów,zachodniopomorskie

597 000 zł81 m² 7 379,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w Goleniowie ,duże , przestronne i rozkładowe trzy pokojowe z balkonem na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. mieszkanie jest bardzo zadbane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

569 000 zł79 m² 7 222,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Goleniów to dobra lokalizacja ze względu na infrastrukturę oraz Park Przemysłowy. To 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w samy centrum Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe, położone w samym centrum Goleniowa na 1 piętrze o powierzchni 34 m2 Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 48m2 zlokalizowane na parterze wyremontowanej kamienicy w Goleniowie. Na nieruchomość składają się: - 2 pokoje - przedpokój - widna kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Róż

Goleniów,zachodniopomorskie

423 700 zł53 m² 7 998,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowa oferta - na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie; i piętro, duży balkon lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Aleja Róż - to doskonała lokalizacja w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

489 000 zł40 m² 12 203,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym oraz oddzielny pokój, który idealnie nadaje się na sypialnię lub gabinet. Kuchnia została urządzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Goleniów,zachodniopomorskie

1 900 zł51 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2. Mieszkanie obejmuje: pokój dzienny z obszernym balkonem, osobną kuchnię, osobną sypialnię, łazienkę z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowogardzka

Goleniów,zachodniopomorskie

335 000 zł41 m² 8 230,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40.7m2 zlokalizowane nie opodal centrum goleniowa. Na nieruchomość składa się: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Goleniów,zachodniopomorskie

3 000 zł52 m² 58,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji przy witosa W centrum goleniowa wraz Z miejscem postojowym oraz z tarasem o pow. 50,78 m2 od południowej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Goleniów,zachodniopomorskie

2 700 zł50 m² 54,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji przy witosa W centrum goleniowa wraz Z miejscem postojowym lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 32 m2 położona na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! Mieszkanie - 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 68 m2. Zloklalizowane w Goleniowie na pierwszym piętrze w niskim bloku wielorodzinnym: - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

309 000 zł48 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie 48.2m2 w Centrum Goleniowa LOKALIZACJA: -parter bloku nie kamienicy -100 metrów od dworca PKP -50 metrów od Galerii Handlowej MINIPARK -Wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

359 000 zł46 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą mieszkania w Goleniowie! Mieszkanie 46.1m2 znajdujące się w samym Centrum Goleniowa gwarantujące więcej niż jej umiejscowienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

255 000 zł31 m² 8 102,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

** Okazja ** Nowa oferta Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku w ścisłym Centrum Goleniowa. Na powierzchnię 31,47 mkw składają się: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Goleniów,zachodniopomorskie

379 000 zł42 m² 8 942,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Goleniowie centrum bardzo ładne ,po remoncie generalnym. Wymieniona cała instalacja elektryczna na nową,w pokojach na podłogach panele,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Goleniów,zachodniopomorskie

295 000 zł41 m² 7 158,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż świetne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.21m2 zlokalizowane na 2 pietrze kamienicy. Na lokal składają się: - 2 pokoje - kuchnia - korytarz Dodatkowo do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

2 700 zł72 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w cenie najmu, co stanowi ogromny atut.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij