dowolna

Mieszkania w centrum Goleniów - Oferty sprzedaży i najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

569 000 zł74,70 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego bezczynszowego mieszkania na sprzedaż, położonego w domu dwurodzinnym w Goleniowie. Obniżka ceny O 10.000 ZŁ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4 pokojowe mieszkanie w centrum Goleniowa. Lokal o powierzchni 79 m usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku na spokojnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,50 m² 10 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł51 m² 8 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Goleniów,zachodniopomorskie

659 000 zł127,50 m² 5 168,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowych mieszkań, w zabudowie dwulokalowej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Rybackiej w Goleniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł32,10 m² 9 034,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Goleniów,zachodniopomorskie

659 000 zł127,50 m² 5 168,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,14 m² 7 530,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! nowa cena! 359 000 pln! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - 47,14 m2 Na sprzedaż funkcjonalne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,14 m2, położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,94 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , zlokalizowane w samym sercu Goleniowa. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Centrum,Goleniów

545 000 zł79 m² 6 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w centrum Goleniowa, na spokojnym zamkniętym osiedlu pośród zieleni przy ulicy Szkolnej. Mieszkanie o powierzchni 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Wyk,Goleniów

3 300 zł98 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne duże mieszkanie w budynku położonym na kameralnym ogrodzonym osiedlu blisko parku i centrum Goleniowa. Wygodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Goleniów,zachodniopomorskie

355 000 zł38 m² 9 403,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum goleniowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Kościuszki przy murach obronnych nad rzeką Ina. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

550 000 zł68 m² 8 078,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferta mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w Goleniowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze, 4 lokalowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

3 300 zł105 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 105 m 2 usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego w centrum miasta Goleniów. W pełni umeblowane. Składa się z: * 2 sypialni, * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

585 000 zł55 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania z garażem na sprzedaż w Goleniowie. Mieszkanie o powierzchni 54,90 m2, na które składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

550 000 zł68 m² 8 078,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Goleniów

319 000 zł36 m² 8 812,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dogodnym układzie, położone na 1 piętrze w budynku zlokalizowanym w samym centrum Goleniowa. Układ mieszkania jest przemyślany i daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyk,Goleniów

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W goleniowie na spokojnym osiedlu lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Akacjowej - to doskonała lokalizacja w zacisznym miejscu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

289 000 zł38 m² 7 655,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania na sprzedaż w Goleniowie. Mieszkanie o powierzchni 37,75 m2, na które składają się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Goleniów

365 000 zł43 m² 8 548,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na parterze kamienicy przy ul. Mikołajczyka w Goleniowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

990 000 zł127 m² 7 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż! 2 poziomowe mieszkanie w Goleniowie! zlokalizowane na 1 i 2 piętrze budynku apartamentowo-usługowego. piętro 1 - przestronny salon z aneksem kuchennym, - pokój - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Centrum,Goleniów

620 000 zł67 m² 9 267,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta mieszkania na sprzedaż! Goleniów - Centrum ul. Szarych Szeregów. 3 pokoje o powierzchni użytkowej 66,90 m2: - salon z otwartą kuchnią, - 2 sypialnie, - łazienka, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 990 zł55 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Piękna kawalerka urządzona w klasycznym stylu położona w Goleniowie blisko centrum. Mieszkanie mieszczące się na parterze w kamienicy o powierzchni 55 m2. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Goleniów

2 700 zł72 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w cenie najmu, co stanowi ogromny atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima I

Centrum,Goleniów

365 000 zł53 m² 6 939,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w ścisłym centrum Goleniowa, ul. Barnima. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

249 000 zł31 m² 7 922,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam uwadze tanie mieszkanie w centrum Goleniowa. Na powierzchnię 31,43 m 2 składa się: * sypialnia, * pokój dzienny z aneksem kuchennym, * łazienka, * korytarz W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 65 m2. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku wolno stojącego, zawierającego 11 mieszkań, zlokalizowanego w centrum Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Goleniów

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzy pokojowe mieszkanie z możliwością zakwaterowania na ok. 6 os Lokal został w pełni przygotowany pod potrzeby firmy, zapewniając komfortowe warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaskowa

Wyk,Goleniów

499 000 zł64 m² 7 850,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

! oferta zarezerwowana! na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie W goleniowie na spokojnym osiedlu lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Piaskowej - to doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Goleniów,zachodniopomorskie

599 000 zł57 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne, słoneczne mieszkanie w centrum Goleniowa poszukuje nowego właściciela Mieszkanie jest do lekkiego odświeżenia dostępne od sierpnia. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Centrum,Goleniów

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , na parterze, położone w centrum Goleniowa, blisko rzeki Iny, z okien widok na zabytkowe mury miejskie. W bliskiej okolicy.