dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Goleniów - Lista ofert

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

335 000 zł74 m² 4 527,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na I piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Po remoncie, okna i drzwi wymienione, na podłogach panele, w łazience, wc i w kuchni terakota. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Panele podłogowe, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Goleniów,zachodniopomorskie

275 000 zł64 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Do zaoferowania mam mieszkanie 3 pokojewe znajdujące się na 1 piętrze. W mieszkaniu znajduje się także spiżarnia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Goleniów,zachodniopomorskie

750 zł35 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Własny parking,opłaty liczniki razem brutto 120,-pln,bezczynszowe,wystawiamy fakture vat,mieszkanie ciepłe,po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Goleniowie, ocieplone, ul. Konstytucji 3-go Maja. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica, balkon, okna nowe plastik, cena mieszkania 180 tys pln, jak również garaż pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do zaoferowania Państwu piękne mieszkanie w bloku, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest 3 pokojowe i posiada 64 m2. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe położone w Goleniowie na osiedlu wielorodzinnym przy szkole nr 2. Nieruchomość położona na wysokim parterze w środkowej klatce o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie komfortowe bardzo zadbane nowocześnie umeblowane nie wymaga wkładu finansowego W cenie mieszkania kpl. Wyposażenie (meble,sprzęt rtv-agd) można wnieść rzeczy osobiste I mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

299 900 zł72 m² 4 165,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż najchętniej z garażem, meble kuchenne "pod wymiar" wraz z wyposażeniem (piekarnik,zmywarka itp.), szafy typu komandor, drzwi wejściowe antywłamaniowe szwedzkie (drewno z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Goleniów,zachodniopomorskie

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4 pokojowe , W bardzo dobrym stanie , ładnie wykończone , W centrum miasta , blok ocieplony I odnowiony. Możliwość negocjacji ceny .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Goleniowa do nabycia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie było remontowane niecałe 2 lata temu, niski czynsz 270zł(w tym woda i ogrzewanie), gaz i prąd rozliczane osobno co 2 miesiące, okna pcv, blok ocieplony z cegły, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

180 000 zł42 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe (kw) 2-pokojowe rozkładowe o pow. 42 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego budynku.Budynek ocieplony i pomalowany.Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Goleniów,zachodniopomorskie

275 000 zł75 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

czteropokojowe mieszkanie przy ul.Mikołajczyka w Goleniowie. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi( po około 16 i 18 m) i dwóch małych( około 8 metrów) , przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Możliwość zamiany na kawalerkę z dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż mosty Mieszkanie 2 pokojowe w Mostach ,w mieszkaniu wymienione okna , kaloryfery. W dużym pokoju panele w małym wykładzina. Kuchnia i łazienka glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Goleniów,zachodniopomorskie

279 000 zł65 m² 4 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe. Trzecie piętro, pow. 65,40 mkw. Nieruchomość zlokalizowana w centrum, w cichym i spokojnym miejscu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie wlasnosciowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 64m 3 pokoje +garderoba glaz. terakota panele nowe okna internet tv.kablowa zabudowa kuchni niski czynsz bardzo ładne zadbane tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Goleniów,zachodniopomorskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Budynek niedawno ocieplony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Goleniów,zachodniopomorskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²