dowolna

Luksusowe mieszkania Goleniów - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł55 m² 40,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowanie i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,90 m2. Mieszkanie rozkładowe (3 osobne pokoje, osobna kuchnia), z balkonem, na 3. pietrze budynku 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

647 000 zł77 m² 8 422,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia pośrednictwa. Chcesz mieszkać na bezpiecznym osiedlu? Przyjaznym dla rodzin z dziećmi? Blisko lasu? To oferta dla ciebie! Gorąco polecamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Goleniów,zachodniopomorskie

1 950 zł32 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka w centrum Goleniowa. Na mieszkanie składa się: duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, duża garderoba (pomieszczenie gospodarcze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Goleniów,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka o powierzchni prawie 31 m2, położona na 3. piętrze czteropiętrowego budynku zlokalizowanego w Goleniowie przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Goleniów,zachodniopomorskie

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie w Goleniowie, na drugim piętrze bloku z windą (nad Galerią Mini Park). W okolicy znajdują się liczne sklepy, apteka, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mikołajczyka

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł40 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w Goleniowie przy ulicy Stanisława Mikołajczyka. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na parterze budynku zlokalizowanego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Goleniów,zachodniopomorskie

1 500 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy mieszkanie do wynajęcia położone przy ul Szkolnej, w pobliżu netto. Lokal o pow. 35 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Osobne wejście, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Goleniów,zachodniopomorskie

659 000 zł77 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą piętra domu, z miejscem parkingowym. Mieszkanie jasne i przestronne o pow. 77 m2, niskie koszty utrzymania. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stan bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Goleniów,zachodniopomorskie

1 300 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Goleniów,zachodniopomorskie

355 000 zł49 m² 7 238,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta wstrzymana do 01 czerwca 2021 roku! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,04m2 położone na drugim piętrze w budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone (zabudowy, indukcja, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, pralka, tv) w centrum Goleniowa w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Goleniów,zachodniopomorskie

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy piękne, nowe mieszkanie do wynajęcia w nowo wybudowanym bloku przy ul. Szkolnej. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 72 m2 do wynajęcia od zaraz! Lokal zostanie wyposażony pod konkretnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

262 000 zł64 m² 4 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4 pokojowe na wysokim parterze w niskim bloku o pow.64m2 w mieście, jednak pod lasem w spokojnej okolicy w Goleniowie. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

244 000 zł52 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe o pow.52m2 o podwyższonym standardzie, lokalizacja Goleniów. Pokoje rozkładowe, kuchnia duża z oknem, 2 balkony: z salonu i sypialni.OC i CW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

208 000 zł47 m² 4 425,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Goleniów- mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe z balkonem o pow.47m2 o podwyższonym standardzie w 4 piętrowym bloku ocieplonym w centrum z możliwością zamiany na Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie, 3-pokojowe (w bloku 8-rodzinnym). Kuchnia oddzielna z wyposażeniem, łazienka z wanną. Bezpieczne miejsce parkingowe. Opłaty dodatkowe: media.

Szczegóły ogłoszenia