dowolna

Kawalerki Goleniów - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

229 000 zł34,11 m² 6 713,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo przestronną kawalerkę o powierzchni 37 m . Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w nowym bloku mieszkalnym powstałym w 2019 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 100 zł32,10 m² 9 785,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

395 100 zł40,70 m² 9 707,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,50 m² 10 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł65,20 m² 8 266,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 322 zł30,73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecamy kawalerkę do wynajęcia położoną w centrum miasta przy ulicy Barnima. Lokal o pow. 32 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Goleniów,zachodniopomorskie

295 000 zł32,30 m² 9 133,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł32,10 m² 9 657,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie jednopokojowe - kawalerka na nowo powstałym osiedlu bloków wielorodzinnych w Goleniowie. Nowość! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

299 000 zł41,70 m² 7 170,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronna kawalerka w centrum Goleniowa 41,7 m po podłodze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej i funkcjonalnej kawalerki położonej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Goleniów,zachodniopomorskie

332 100 zł32,30 m² 10 281,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat, kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem

Goleniów,zachodniopomorskie

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty sprzedaży jest kawalerka o pow. 32 m2 w nowo wybudowanym apartamentowcu w Goleniowie (parter, I, II piętro). Mieszkanie na parterze posiada taras (dodatkowy koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 100 zł32,10 m² 9 785,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m , znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł32,30 m² 11 424,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,3 m , znajdującą się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Goleniów,zachodniopomorskie

349 000 zł32,30 m² 10 804,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,50 m² 10 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł51 m² 8 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł32,10 m² 9 034,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

295 000 zł32,30 m² 9 133,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

420 000 zł51,30 m² 8 187,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy o powierzchni 51,3m2 w nowej inwestycji w Goleniowie. Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w jednoklatkowej w niskiej dwupiętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,94 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , zlokalizowane w samym sercu Goleniowa. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,70 m² 10 786,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na nowo powstałym osiedlu bloków wielorodzinnych w Goleniowie. Osiedle składa się z trzech budynków jednoklatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

115 000 zł23 m² 4 986,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,06 m2, położona na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Białuń, w gminie Goleniów. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 990 zł55 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Piękna kawalerka urządzona w klasycznym stylu położona w Goleniowie blisko centrum. Mieszkanie mieszczące się na parterze w kamienicy o powierzchni 55 m2. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

515 708 zł63 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,52 m2 położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Goleniowie. Spis pomieszczeń: * pokój o powierzchni 11,20 m2 * pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Goleniów,zachodniopomorskie

349 000 zł35 m² 10 080,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie jest sprzedaż kawalerki przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie, po remoncie, niezamieszkałe, jest położone na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego. Całe wyposażenie salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowiańska

Goleniów,zachodniopomorskie

260 000 zł24 m² 10 752,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Obniżka ceny o 20 000zł! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka położona w centrum Goleniowa. Lokal o powierzchni 24,18m składa się: - z salonu z pojemną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Goleniów,zachodniopomorskie

322 900 zł32 m² 10 090,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowoczesną, komfortową kawalerkę o powierzchni 32 m , wykończoną i gotową do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

674 160 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,18 m2 położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Goleniowie. Spis pomieszczeń: * pokój o powierzchni 9,84 m2 * pokój o powierzchni 8,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Goleniów

1 800 zł36 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowe mieszkanie 1-pokojowe W centrum goleniowa lokalizacja Doskonała lokalizacja - w samym centrum miasta przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Opis mieszkania Przedmiotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

325 000 zł32 m² 10 061,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Goleniów

Wyk,Goleniów

370 000 zł43 m² 8 634,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Przedstawiam ofertę przestronnej, dobrze ustawnej kawalerki w Goleniowie blisko lasu. Położona jest w niskim bloku na zamkniętym terenie, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Goleniów,zachodniopomorskie

325 000 zł33 m² 9 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka położona w centrum Goleniowa. Skorzystaj z wszystkich udogodnień miejskiego życia, ciesząc się bliskością sklepów, parku oraz doskonałych restauracji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł34 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Ładne mieszkanie 2 pokojowe w Goleniowie: - z dużym tarasem o powierzchni 6 m2 - powierzchnia mieszkania 33,80 m 2 - położone na II piętrze nowoczesnej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Goleniów,zachodniopomorskie

185 400 zł35 m² 5 297,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Państwa, posiadam słoneczną i przestronną kawalerkę po remoncie w Goleniowie, do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja: ul. Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Goleniów,zachodniopomorskie

1 700 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy mieszkanie do wynajęcia położone przy ul Szkolnej, w pobliżu netto. Lokal o pow. 35 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Osobne wejście, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Goleniów,zachodniopomorskie

185 400 zł35 m² 5 297,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Państwa, posiadam słoneczną i przestronną kawalerkę po remoncie w Goleniowie, do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja: ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Goleniów,zachodniopomorskie

280 000 zł32 m² 8 668,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę z balkonem, powierzchnia kawalerki 32,3m w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 32 m2 położona na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci. Dodatkowo istnieje.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij