cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Goleniów - Oferty sprzedaży działek
47 ogłoszeń
Od najnowszych
47 ogłoszeń
177 300 zł901 m² 196,78 zł/m²
1 400 000 zł806 m² 1 736,97 zł/m²
1 100 000 zł28 834 m² 38,15 zł/m²
79 000 zł1 250 m² 63,20 zł/m²
97 785 zł795 m² 123 zł/m²
Działka, ul. Polska
Goleniów,zachodniopomorskie
150 000 zł495 m² 303,03 zł/m²
Działka budowlana Goleniów
Centrum,Goleniów
139 700 zł1 370 m² 101,97 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka
Centrum,Goleniów
165 000 zł919 m² 179,54 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka
Centrum,Goleniów
272 000 zł1 700 m² 160 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka
Centrum,Goleniów
145 000 zł800 m² 181,25 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka
Jawornik,Goleniów
195 000 zł893 m² 218,37 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
1 518 000 zł18 978 m² 79,99 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
2 836 225 zł16 207 m² 175 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
126 000 zł2 888 m² 43,63 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
299 000 zł25 506 m² 11,72 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
349 000 zł33 122 m² 10,54 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Ogrodowa
Goleniów,zachodniopomorskie
49 000 zł405 m² 120,99 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
225 000 zł790 m² 284,81 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
250 000 zł790 m² 316,46 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
160 000 zł4 404 m² 36,33 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
210 000 zł2 012 m² 104,37 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Goleniów
Włącz powiadomienia