dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Goleniów Centrum

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Rynek pierwotny

379 906 zł36,92 m² 10 289,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

38 500 zł2 200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala z możliwością powieszenia suwnicy 5 tonowej na istniejącym w hali torze suwnicowym. Dostępna bardzo duża moc energii elektrycznej. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 754 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona w miejscowości Łaniewo znajdującej się przy trasie turystycznej nad morze. Informacje podstawowe: powierzchnia: 2754m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,09 m² 7 346,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w świetnym punkcie miasta, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? To 53-metrowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku w centrum Goleniowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 070 zł56,18 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz"w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - centrum Goleniowa. Blok wyposażony w cichobieżne windy. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł52,94 m² 7 839,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 48,82 m2 + piwnica 4,12 m2 - Goleniów, ul. Barnima I Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,82 m2, położonego na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł300 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Goleniowie na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

139 700 zł1 370 m² 101,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Żółwia Błoć, w gminie Goleniów, w województwie zachodniopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Goleniów

2 000 zł42 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zablokowana! Mieszkanie 2-pokojowe, 42,2 m na wynajem - Goleniów, ul. Bohaterów Warszawy 3 Oferujemy do wynajęcia słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 42,2 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Centrum,Goleniów

545 000 zł79 m² 6 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w centrum Goleniowa, na spokojnym zamkniętym osiedlu pośród zieleni przy ulicy Szkolnej. Mieszkanie o powierzchni 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Centrum,Goleniów

490 000 zł65 m² 7 515,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,2 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Goleniów

Centrum,Goleniów

540 000 zł68 m² 7 926,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest nowe 4 - pokojowe mieszkanie w Goleniowie Lokal o powierzchni użytkowej 68,13 m2 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Goleniów

Centrum,Goleniów

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dysponujemy domem do wynajęcia. Obiekt znajduje się na przedmieściach Goleniowa. Duży obszerny salon o powierzchni około 25 m2, dwie sypialnie (25m2 i 15 m2), kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka

Centrum,Goleniów

165 000 zł919 m² 179,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Goleniowie przy ulicy Nowogardzkiej. Działka w planie i studium przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia działki 919 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka

Centrum,Goleniów

272 000 zł1 700 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Goleniowie przy ulicy Nowogardzkiej. Działka w planie i studium przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia działki 1700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka

Centrum,Goleniów

145 000 zł800 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Goleniowie, przedłużenie ulicy Nowogardzkiej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1200 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Barnima I

Centrum,Goleniów

61,54 zł/m²26 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny lokal dla Twojej firmy- goleniów, ul. Barnima I Szukasz miejsca na siedzibę swojej firmy lub wygodnej przestrzeni usługowej? Ten świeżo odświeżony lokal o powierzchni 26 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowogardzka

Centrum,Goleniów

206 360 zł2 948 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 20 o powierzchni 2948 m2 położona jest w Goleniowie niedaleko przejazdu kolejowego przy ul. Nowogardzkiej. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Goleniów

Centrum,Goleniów

4 900 000 zł3 200 m² 1 531,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Do sprzedania nieruchomość położona pod Goleniowem, działka o powierzchni prawie 1,8 ha, zabudowana trzema budynkami: -hala o powierzchni 1181 m2 (wybudowana w 2018 r) szkieletowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Goleniów

319 000 zł36 m² 8 812,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dogodnym układzie, położone na 1 piętrze w budynku zlokalizowanym w samym centrum Goleniowa. Układ mieszkania jest przemyślany i daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Goleniów

Centrum,Goleniów

39 000 zł3 200 m² 12,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość położona pod Goleniowem, działka o powierzchni prawie 1,8 ha, na której znajdują trzy budynki: -hala o powierzchni. 1181 m2 (wybudowana w 2018 r) szkieletowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Centrum,Goleniów

490 000 zł65 m² 7 515,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Goleniów

365 000 zł43 m² 8 548,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na parterze kamienicy przy ul. Mikołajczyka w Goleniowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akacjowa

Centrum,Goleniów

3 900 zł72 m² 53,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z balkonem w Goleniowie na wynajem Lokalizacja: ul. Akacjowa, goleniów, nowy blok Oferujemy na wynajem luksusowe mieszkanie w Goleniowie zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Goleniów

515 000 zł64 m² 8 097,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta zablokowana! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji w Goleniowie przy ul. Jana Matejki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barnima I

Centrum,Goleniów

61,54 zł/m²26 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Centrum,Goleniów

620 000 zł67 m² 9 267,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta mieszkania na sprzedaż! Goleniów - Centrum ul. Szarych Szeregów. 3 pokoje o powierzchni użytkowej 66,90 m2: - salon z otwartą kuchnią, - 2 sypialnie, - łazienka, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Centrum,Goleniów

630 000 zł80 m² 7 889,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej na działce 280m2 .Nieruchomość położona 3 km od Goleniowa, 35 od Stargardu. Powierzchnia użytkowa 79,85 m2, na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Centrum,Goleniów

819 000 zł140 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowo wykończony, bardzo słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej położony 10 min od centrum Goleniowa. Praktycznie urządzony, w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Goleniów

890 000 zł188 m² 4 734,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom 188 m (użytkowa 154 m ) z działką 1000 m Goleniów, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej 188 m (użytkowa 154 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Goleniów

2 700 zł72 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w cenie najmu, co stanowi ogromny atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima I

Centrum,Goleniów

365 000 zł53 m² 6 939,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w ścisłym centrum Goleniowa, ul. Barnima. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Goleniów

Centrum,Goleniów

458 100 zł51 m² 8 982,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m , znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Goleniów

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzy pokojowe mieszkanie z możliwością zakwaterowania na ok. 6 os Lokal został w pełni przygotowany pod potrzeby firmy, zapewniając komfortowe warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Centrum,Goleniów

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , na parterze, położone w centrum Goleniowa, blisko rzeki Iny, z okien widok na zabytkowe mury miejskie. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Goleniów

Centrum,Goleniów

1 500 zł12 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Wynajęcie pokoju w centrum Goleniowa to świetna opcja dla 1 osoby! Przytulny, jasny pokój do wynajęcia w przestronnym mieszkaniu w samym centrum Goleniowa. Lokalizacja: blisko sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Centrum,Goleniów

439 000 zł41 m² 10 786,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę z balkonem, powierzchnia lokalu to 40.7m w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Centrum,Goleniów

589 000 zł65 m² 9 006,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,4 m , znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju dwuosobowym Goleniów

Centrum,Goleniów

550 zł10 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:350 zł

Pokój do wynajęcia. Super okazja! Fajna lokalizacja! Również dla osób z Ukrainy. Cena od osoby! Wyposażenie: - w każdym pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka - Trzy łazienki+wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Centrum,Goleniów

530 000 zł80 m² 6 637,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce 280m2.Nieruchomość położona 3 km od Goleniowa, 35 od Stargardu. Powierzchnia użytkowa 79,85 m2, na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Goleniów

609 000 zł60 m² 10 133,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie centrum Goleniowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na 2. piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij